top of page

HAKKIMIZDA

ADA MANGAL KÖMÜRÜ MADENCİLİK olarak 2010 yılında faaliyetlerimize başladık.

 

Şirketimizin ana faaliyet konusu; yurtdışından tedarik ettiğimiz briket mangal kömürünün ülke içerisinde ürünün pazarlamasını sağlayan firmalara satışını gerçekleştirmektir. Firmamız Endonezya ve Asya'dan düzenli ve süreklilik ilkesi ile ürün alıp, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürünün satışını gerçekleştirmektedir. ADA MANGAL KÖMÜRÜ MADENCİLİK olarak ülkemizde 81 ilin tamamına direkt ve toptan satış gerçekleştirmekteyiz. 

 

Görevimiz:

Çevremizin korunmasına yardımcı olmak ve kalitesini sürekli olarak iyileştirmek için talaş briket kömürü kullanımını teşvik etmektir.

Briket kömürünün yapımında son teknolojiyi kullanan üreticilerle çalışıyoruz Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak için kömür üretim sürecinin gelişimi için katkıda bulunuyoruz.

Briket kömürü, talaş genellikle atık olarak kabul edildiğinden ürüne ek bir değer veren talaştan yapılır. Kömürün talaştan yapılması çevre dostudur ve iyi bir yakıt kaynağı olarak kabul edilir. Dumansız ve kokusuz olduğu için tercih edilen barbekü yakıtlarından biridir. Briket kömür Kore, Japonya, Türkiye ve Yunanistan, Orta Doğu ve en kapalı barbekü ve kebap restoranlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Bulunduğumuz  nokta  itibariyle faaliyet gösterdiğimiz sektörde tanınan ve liderlik yarışını sürdüren bir firmayız.

  • Müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmak

  • Dürüst olmak

  • Sektörde lider olarak kalmak ve sürekliliği sağlamak

  • Dağıtım ağımızı  81 ilin dışında diğer ülkere de satışını yaparak büyümemizi arttırmak.

  • Bunları gerçekleştirirken de mevcut müşteri potansiyelini korumak ve artırmak firmamız hedefleri arasında gösterilebilir.

bottom of page